TeknoJedi.Com
Mobil - 22 Mayıs 2020 - TeknoJedi.Com

LG Q61 tüm özellikleri ve fiyatı!

LG Q61 tüm özellikleri ve fiyatı!

Akıllı telefon pazarında yeri olan LG, yeni modeli LG Q61'i tanıttı. Orta sınıf olan yeni model hakkında bilinen tüm detayları, fiyatı ve tüm özellikleri haberimizde.

LG, akıllı telefon pazarındaki eski yerine gelebilmek için sürekli yeni telefon geliştirmeye çaba göstermekte. Güney Kore merkezli teknoloji şirketi, son zamanlarda pazardaki yerini kaybetmeye başlamıştı. Çin'in önde gelen markaları LG, Sony ve HTC gibi isimlerin değer kaybetmesine neden oldu.

Geçtiğimiz yıl neredeyse piyasada hiç yer bulamayan LG, 2020 yılında model çeşitliğinini bir hayli arttırmaya başladı. Az bir zaman önce LG Velvet modelini satışa çıkaran LG, bugün ise Q61 modelini kullanıcıların beğenisine sunmuş durumda.

LG Q61 Özellikleri

Ekran :6.5 inç Full HD+
İşlemci :2,3 GHz sekiz çekirdekli
RAM :4 GB
Depolama :64 GB
Arka Kamera :48MP + 8MP + 5MP + 2MP
Ön Kamera :16MP
Batarya :4.000 mAh

LG'nin yeni modeli Q61, fiyatı ile orta sınıfa hitap etmekte. Telefonun içerisinde 8 çekirdekli 2.3 GHz hızında çalışan işlemcisiyle raflardaki yerini alıyor. Cihazda 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanı bulunmakta. 4000mAh pile sahip olan cihazda 6.5 inç FHD+ ekran bulunuyor.

Telefonunun arka kamera kurulumu ise bir hayli şaşırtıcı. LG Q61'de tam 4 adet arka kamera bulunuyor. 48MP + 8MP + 5MP + 2MP şeklinde 4 lü kurulum yer almakta. Cihazın ön tarafında ise 16MP'lik selfie kamerası da dikkat çeken bir detay.

LQ Q61 Fiyatı

LG Q61, 300 dolarlık fiyat etiketiyle kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda. Özelliklerine bakılacak olursa bu özellikler için bu etiket biraz fazla olmuş diyebiliriz. Eğer LG bu fiyatlandırma politikasıyla devam ederse pazardaki yerine geri gelmesi çok zor olacak gibi.