Samsung Galaxy Watch 3'ün Yeni Görselleri Ortaya Çıktı!

Giyilebilir Teknoloji  -  8 Ağustos 2020
Samsung Galaxy Watch 3'ün Yeni Görselleri Ortaya Çıktı!

Samsung'un yeni nesil akıllı saati olan Galaxy Watch3'ün özellikleri daha akıllı saatin adı bile anılmazken gün yüzüne çıkmıştı.

Şimdi ise ortaya çıkanlar ise Galaxy Watch3'ün görselleri.

WinFuture tarafından ortaya çıkarılan görsellere bakıldığında yeni çıkacak modelin Samsun Galaxy Watch3 SM-R840 olduğu görünmekte. Samsung Watch2'yi es geçerek çıkardığı Watch3'ün özelleliklerine birlikte bakalım.

Edinilen bilgilere göre yeni çıkacak saatin 2 varyasyonu olacak. Bu varyasyonlardan bir tanesi 44mm boyuta ve 1,4 inç ekrana sahip olacak. Diğeri ise 41mm boyuta ve 1,2 inç ekrana sahip olacak.

Her iki modelinde gödvesi paslanmaz çelik yada titanyumdan olacak edinilen bilgiler arasında. Akıllı saatlerin ekranları ise Corning Gorilla Glass DX ile güçü bir şekilde korunacak.

41 mm boyutunda olan akıllı saatin 1GB RAM ve 8 GB depolama alanı bulunmakta. 247 mAh bataryası olacak. 5W kablosuz şarj desteğiyle birlikte gelecek. İşletim sistemi tarafında ise Tizen OS 5.5 kullanılacak.

44 mm boyuntundaki saat ise yeni aynı şekilde 1GB RAM ve 8 GB depolama alanı, batarya kısmında ise diğerinden biraz daha büyük olan 340 mAh pil bulunacak. Aynı şekilde bu model de 5W kablosuz şarj desteğiyle satışa çıkarılacak.

Ayrıca ortaya atılan bilgiler neticesinde tüm bu özelliklere ek olarak cihazlarda Activity, Pulse, BP ve ECG sağlık sensörleri bulunacak. Watch3 50 metreye kadar 10 dakika boyunca suya dayanıklı olacak.