Yeni BMW 5 Serisi Türkiye'de! Fiyatı ve Özellikleri!

Otomobil  -  9 Ağustos 2020
Yeni BMW 5 Serisi Türkiye'de! Fiyatı ve Özellikleri!

Yeni BMW 5 Serisi Ağustos ayı içinde Türkiye'de satışa çıkacak. Otomobilin tüm özellikleri ve fiyatına haberimizden ulaşabilirsiniz.Fiyatı ve özellikleri merakla beklenen yeni BMW 5 Serisi, Ağustos ayında Türkiye'de satışa sunulacak. Sınıfının belirleyici otomobillerinden biri olan BMW 5 Serisi, kullanıcılar tarafından merakla beklenen bir otomobil.

BMW 5 Serisi Özellikleri

BMW 5 Serisi, 1972 yılından bu yana üretilmesine devam edilen bir otomobil. Premium sınıfın en gözde otomobillerinden birisi olarak oldukça öne çıkmakta. 5 Serisi'nin meraklıları Türkiye'de satışa çıkmasını sabırsızlıkla beklemekte. Ağustos ayında ülkemizde satışa çıkması planmakta.

Daha fazla uzatmadan yeni BMW 5 Serisi otomobilin özelliklerine geçelim. Araçta 170 beygir güç üreten 1.6 litrelik 520i benzinli, 252 beygir güç üreten 2.0 litrelik 530i xDrive benzinli ve 190 beygir güç üreten 2.0 litrelik 520d xDrive dizel motor seçenekleri bulunmakta. Türkiye'de bulunan kullanıcıların beğenisine bu 3 varyasyon sunulacak.

Otomobilin standart donanım paket özellikleri ise şöyle; Adaptif LED far, Apple Carplay-Android Auto, Alarm sistemi, 10.25 inç büyüklüğünde bilgi ve eğlence ekranı, sürüş asistanı gibi özellikler yer almakta.

Special Edition paketlerinde ise Harman/kadron ses sistemi, Soft Close kapılari kablosuz şarj, 12.3 inç büyüklüğündeki bilgi ve eğlence ekranı gibi özellikler bulunmakta.

BMW 5 Serisi Fiyatı

Yenilenen BMW 5 Serisi'nin Türkiye fiyatı 690.900 TL'den başlamakta. Otomobilin donanımsal özelliklerine göre fiyat farklılıkları gösterebilmekte.